Nauka Śpiewu

nauka gry

Kokotów - Studio Muzyki

na pianinie

flecie prostym

puzonie

keyboardzie

Studio Muzyki Kokotow

profesjonalne

lekcje

muzyki

Małgorzata Lesiewicz

Krzysztof Przybył

Studio Muzyki Kokotów Kokotów Studio Muzyki Kokotow Studio Muzyki

Zapraszamy do STUDIA MUZYKI na zajęcia indywidualne lub zbiorowe : zespoły kameralne, duety. Prowadzimy konsultacje dla osób, które kształcą się zawodowo oraz dla osób dla których muzyka jest rozrywką i sposobem, aby spędzić atrakcyjnie czas. Nauczamy interpretacji muzyki w różnych stylach: klasycznym oraz w szerokim pojęciu muzyki popularnej . Lekcje odbywają się cały rok, również w czasie ferii i wakacji. Naukę można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego, z dowolnego poziomu nauczania i oczywiście wybrać dowolne zajęcia. Zajęcia prowadzą mgr Małgorzata Lesiewicz oraz mgr Krzysztof Przybył.
Serdecznie zapraszamy rodziców / opiekunów, aby byli obecni podczas lekcji.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do STUDIA MUZYKI !


nauka śpiewu

mgr Małgorzata Lesiewicz-Przybył


mgr Krzysztof Przybył

Zapraszamy na strony internetowe:

Lesiewicz-Przybył Małgorzata - portfolio
www.lesiewicz-przybyl.pl

Lesiewicz-Przybył Małgorzata - fonografia / opera, pieśń klasyczna
www.lesiewicz-fonografia.pl

Duet wokalno-instrumentalny "The white coffee" Małgorzata Lesiewicz i Krzysztof Przybył


Małgorzata Lesiewicz i Krzysztof Przybył są małżeństwem, wspólnie zawodowo i pasją zajmuja się muzyką. Są wykształconymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, koncertowali na scenach w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii. Obecnie zajmują się pracą pedagogiczną, prowadzą STUDIO MUZYKI w Kokotowie (okolice Krakowa, Wieliczki i Niepołomic). Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, francuskich, norweskich i polskich oraz własnych podręcznikach.

Małgorzata Lesiewicz :

Prowadzi zajęcia emisji głosu, naukę gry na fortepianie, naukę gry na keyboardzie, jest również akompaniatorką. Została Laureatką międzynarodowych konkursów wokalnych w Barcelonie i Atenach. Otrzymała Srebrny Medal im. M. Callas. Była na fundowanym stypendium w Salzburgu. Studiowała na Wydziale Instrumentalnym fortepian i Wokalno-Aktorskim śpiew. Solistka teatrów operowych. Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem ...dalszy opis-->

Krzysztof Przybył :

Prowadzi naukę gry na flecie prostym, puzonie, naukę gry na fortepianie i na keyboardzie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu i Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego. Grał w Orkiestrze PR I TV W Poznaniu P/d Zbigniewa Górnego, Krakowskiej Symfonicznej Orkiestrze, współpracował z orkistrą show-band Royal Caribbean International Company, był wykładowcą w klasie puzonu szczecińskiej filii Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem.